Blog

Mersin Rent A Car

1,5 milyon nüfusa yakın olan tatilcilerin ve yatırımcıların gün geçtikçe rağbet ettiği bir il durumuna gelen Mersin Rent A Car firmalarının da uğrak noktası olmuştur. Her yıl düzenli olarak binlerce turistin ziyaret ettiği Mersin ilinde araç kiralamak artık bir zorunluluk olmakla birlikte araç kiralama firmaları sayesinde bu zorluklar kolaylık haline gelmiştir. Bu nedenden dolayı Mersin Rent A Car firmalarının sayısı gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Araç kiralama firmalarının Mersin ilini seçmesinin ana nedeni Mersin ve civar illerde bulunan tarihi ve turistik yerlerin çok fazla olmasından kaynaklanmaktadır.

Yabancı turistlerin ve civar illerden gelen vatandaşların tarihi ve turistik yerlerin çok fazla olmasından dolayıdır. Yabancı turistlerin ve civar illerden gelen vatandaşların Mersin ilinde gözde tatil bölgelerini gezmesi Mersin Rent A Car firmalarının önemini daha da arttırmıştır. Özellikle yabancı turistlerin tercih ettiği araç kiralama firmaları sayesinde hem paradan hem de zamandan tasarruf edilmektedir. Her türlü aracın bulunduğu ekonomik araç, şoförlü şoförsüz araç gibi hizmetler sayesinde insanlar işlerini kolaylıkla yapmaktadır.

Büyük grup kafileleri veya 1 – 10 kişilik grupların Mersin’e gelmesiyle Mersin Rent A Car firmaları bu grup ve kafilelere veya şirketlere filo kiralama hizmeti sunmaktadır. Böylece grupça her tarafa gidilecek imkan sunulmaktadır. Filo kiralamak isteyen firmalar veya gruplar araba almak yerine kiralamayı daha uygun bulmaktadır. Günü birlik ziyaretlerin olduğu durumlarda araç satın almak firmaların da mali durumunu sıkıntıya sokmaktadır. Bu durumda ise araçların yakıt giderleri ve geri kalan masrafları da göz ardı edebilmektedir.

Araç Kiralama Hizmetleri

Araç kiralama durumunda müşterilerine en uygun fiyatı Mersin Rent A Car firmaları sağlamaktadır. Mersin’de araç kiralama hakkında çok fazla araç modeliyle karşılaşırsınız. Bu araç modellerinin size en uygunu ile yolculuk yapabilirsiniz. Mersin Rent A Car firmalarının kendi aralarında oluştuğu rekabetin ve hizmetin iyi olması müşterilere çok olumlu yansımaktadır. Mersin Rent A Car firmalarına internet üzerinden veya telefon ile 7/24 saat rahatlıkla ulaşabilir, işinizi görebilirsiniz

Filo Kiralama Hizmetleri

Günümüzde filo kiralama hizmeti genel olarak şirketler tarafından yapılmaktadır. Filo kiralama ile firma araç satın almak yerine uzun süreli veya kısa süreli uygun koşullarda kiralayabileceği bir hizmet türüdür. Bu sebepten dolayı:

-Şirketinizin sermayesi çok fazla etkilenmez

-Araçların alım satımı olmayacağı için satın alma finansmanından etkilenmez. Bu durumda da finansal açıdan şirket verimli bir durum elde edebilmektedir

Bunun dışında sigorta, vergi, plaka tescili, onarım ve bakım gerektiren tüm işlemlerin yönetimi ve planlaması Mersin Rent A Car firmaları tarafından yapılmaktadır. Tek bir araca dahi ihtiyacınız olsa bile filo hizmetinden yararlanabilen şirketler satın almayla kıyaslanmayacak bir biçimde uygun bir maliyet durumuna sahip olabilirler.

Son Eklenen Blog Yazıları

04 Ağustos 2019 / Super User
04 Ağustos 2019 / Super User
04 Ağustos 2019 / Super User
04 Ağustos 2019 / Super User
04 Ağustos 2019 / Super User