Hakkımızda

Firmamız Hakkında Merak Ettiklerinize Bu Alandan Ulaşabilirmisiniz


Oluşturduğu profosyonel kadrosu ve güçlü altyapısıyla otomotiv sektöründe müşterilerine çağdaş sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermekte olan Silifke Rent A Car firması: Müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı, , Müşteri beklentilerini tespit etmeyi, Müşteri memnuniyetini sağlamayı, Hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı, Çalışanların huzurlu bir ortamda kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlamayı, Müşteri ile iletişim olanaklarını geliştirmeyi, Yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere müşteri şartlarını yerine getirmeyi, Kalite politikası olarak benimsemiştir. Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

Hizmet Anlayışımız

SİLİFKE RENT A CAR olarak müşteri̇leri̇mze kali̇teyi̇, memnuni̇yeti̇ ve sinirsiz hi̇zeti̇ bi̇r i̇lke edi̇ni̇p, kahramanmaraş' ta oto ki̇ralamada öncü fi̇rma olmak i̇sti̇yoruz ve bu yolda kararli adimlar atmaktayiz.

Misyonumuz

SİLİFKE RENT A CAR kiralama ve transfer hizmetlerinde müşterilerimizin i̇hti̇yaçlarini karşilamak ve müşteri̇ memnuniyetini artirmak amaciyla, deneyimli ve dinamik ekibimizle en uygun hizmet ve çözüm desteği̇ni̇ sağlamak. kariyer firsatlarina açik, keyifle çalişilan ve çalişmak için tercih edilen bir firma olmak. çözüm ortaklariyla birlikte büyümek ve onlara değer katmak. i̇nsana olan saygimiz, doğru ve açik i̇leti̇şi̇m yaklaşimimizla güven duyulan bir firma olmak.

Vizyonumuz

Sektördeki hizmetlerimizi mükemmellik seviyesine ulaştirip, her konuda kalite kurallari çerçevesinde hareket edip ve dünyadaki önder araç kiralama firmalarindaki gelişmeleri, yenilikleri yakindan takip ederek eş zamanli gelişmeler gösterip, ebrar rent a car olarak firmamiz güvenilirliğini en üst düzeyde inşa ederek sadik müşteri portföyü oluşturmak. başta kahramanmaraş olmak üzere tüm türkiye' nin öncü oto kiralama firmalari arasinda yer almak.