Silifke Oto Kiralama

Mersin genelinde ve çevre illerde müşterilerine hizmet veren firma saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık araç kiralama hizmetleri yapmaktadır. Silifke oto kiralama firmaları güçlü alt yapısı ve profesyonel kadrosu ile otomobil sektöründe müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Silifke Oto Kiralama firmaları yaratıcı, yenilikçi, dinamik bir yapı ilkesiyle piyasaya girmiştir. Silifke oto kiralama firmaları müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma potansiyeline sahiptir.

Müşteri memnuniyetini ve müşteri beklentilerini kendisine görev edinmiş olan Silifke Oto Kiralama firmaları Mersin ili ve ilçelerine hizmet etmeye devam etmektedir. Mersin ve ilçelerinden 7/24 saat araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca şirketlerin ihtiyacı olan uzun süreli araç kiralama işi de yapmaktadır. Kaliteli hizmet, dürüst çalışma ilkesiyle hareket edecek olan firma olarak uzun ve kısa dönem araç kiralama ile müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir.

Hedefimiz

Silifke Oto Kiralama firmaları olarak hedef: Türkiye’de ve bölgede araç kiralama sektörünün gelişimini ve kalitesini çok daha yüksek standartlara çekmek ve mevcut araç kiralama standartlarını geliştirip uygulamak olacaktır. Mersin geneli ve çevre illerde en çok tercih edilen, müşteri memnuniyeti odaklı olmaktır. Ayrıca en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için güven verici, hızlı, kolay ulaşabilecek şekilde hizmet vermektedir.

Silifke Oto Kiralama firmaları olarak; müşteri kitlesi hızla büyüyen, günümüz gelişmelerini ve koşullarını yakından takip eden, devamlı olarak kendini geliştiren bir şirket durumuna gelmek en büyük hedeflerindendir. Müşterilerine ekonomik, kaliteli, samimi hizmet vermekte olup ayrıca satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerinin güvenini kazanmak ise ikinci büyük hedefidir.

Silifke Oto Kiralama Hizmetleri

Vip Transfer hizmeti: Silifke oto kiralama firmaları bünyesinde bulunan Vip Transfer Hizmeti sayesinde sektörde ün yapmış yerli ve yabancı firmaların üst düzey kişilerine, şirket personellerine, özel konuklara, devlet adamlarına, sanatçı ve müzisyenlere yönelik saygılı ve deneyimli araç sürücüleri ile Vip Taşımacılık Hizmeti vermektedir. Vip Transfer hizmeti sırasında kullanılan araçlar 7/24 saat araç takip sistemi ile kontrol edilmekte olup istenildiği taktirde tüm transfer verilerine ulaşılmaktadır. Ayrıca Silifke oto kiralama firmaları ihtiyaç duyduğu kadar şoförlü araç kullanımı da sunmaktadır.

Havaalanına Transfer: Silifke oto kiralama firmaları dünyanın çeşitli noktalarından Mersin geneli ve çevre illere gelen veya buraların herhangi bir noktasından bu havaalanlarına gitmek isteyen kişilere hizmet sağlamaktadır. Firma son model araç ve personeli sayesinde en uygun fiyat seçenekleriyle hizmetini yürütmektedir.

Şoförlü Yolcu Transferi: Silifke oto kiralama firması günün her saatinde hizmet vermektedir. Ehliyeti bulunmayan ancak araç kullanmak zorunda olan ve acil bir işi olan kişiler Silifke Oto Kiralama firmalarını arayarak bu hizmetten faydalanabilirler. Seçilen araçla birlikte Mersin, Adana, Antalya ilçelerinde nerede olursanız olun adresinize gelir ve istediğiniz adrese götürebilirler.

İlgili Yazılar

Silifke ve Mersin'de Lüks Araç Kira...

Mersin Rent A Car ile İş Seyahatler...

Silifke Oto Kiralama ile Konforlu v...

Telefon Yol Tarifi WhatsApp