Silifke ilçesinin tarihi oldukça fazladır. Adam kayalar, Şeytan Deresi Kanyonu, Narlı Kuyu, Cennet Cehennem Mağaraları, Üç Güzeller ve Poimenios hamamı, Uzuncaburç, Silifke kalesi, Taş Köprü, Aya Tekla Klisesi, Jüpiter Tapınağı, Susanoğlu Plajı, Taşucu Plajı, Olba Antik Kenti, Tisan Koyu, Afrodisi As Mozaiği, Boğsak Koyu ve adası vb. gibi çok sayıda plajları ve otelleri ile meşhur olan bir ilçedir.

Silifke Rent A Car firması her yıl binlerce turisti havaalanından alır tatil yerlerine veya turistik yerlere götürür. Özellikle de yaz mevsiminde turist sayısı çok olduğundan dolayı Silifke Rent A Car Firmaları oldukça yoğun tempoda çalışmaktadır. Bu sebepten dolayı havaalanına yakın olan rent a car’lar sayesinde müşteriler istediği zaman istediği yere ulaşabilmektedir.

Silifke Rent A Car Hizmetleri

Silifke Rent A Car firmasının öncelikli hizmeti müşterilerin ihtiyaçlarını her zaman karşılamaya çalışmaktır. Başarılı kalmak ve bu yolda devam etmek için kararlı bir biçimde hizmetlerini sürdürmektedir. Silifke Rent A Car ihtiyaç anında 7/24 saat hizmete hazırdır. Mersin ve civar illerde havaalanlarına inen misafirler Silifke’nin tarihi ve turistik yerlerini gezmek için Silifke Ren A Car firmasından araç kiralayarak gezebilmektedir.

Silifke Rent A Car firmasının sahip olduğu araç filosu ile ilçede, civar il ve ilçelerde hizmet etmeye devam etmektedir. Silifke Rent A Car firması her geçen gün kendisini geliştirerek formatına başka arabalar ve Profesyonel şoförler katmaktadır. Kurumsal firmaların ve kişisel olarak araba kullanmak isteyen kişilerin en çok dikkat ettiği nokta ise arabaların eski olup olmadığıdır. Silifke Rent A Car firmasının arabalarının yaşı oldukça küçüktür ve her yıl düzenli olarak muayeneleri yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerin sahip olduğu araç veya araçlar güvenle yolculuklarını yapabilecektir. Silifke’de yaşıyor ve Mersin ve ilçelerinde hatta çevre il ve ilçelerde yaşayan insanlar Silifke Rent A Car firmasını arayarak rezervasyon yapabilirler.  

Silifke Rent A Car ile Araç Kiralamanın Avantajları

Araç kiralama faktörünün hem kişisel hem de kurumsal olarak yapılma durumu vardır. Müşteri tarafından ihtiyaç duyulan araç veya araçlar belirlenir. Araç kiralama işi müşteriye her açıdan inanılmaz avantajlar sağlamaktadır. Mesela araç kiralama esnasında işletmeden ani para çıkışı olmamaktadır. Kurumsal şirketler araba kiralama şirketlerine taksit taksit ödeme yapmaktadır. Bu durumda şirket rahat bir nefes alarak yoluna devam etmektedir. Silifke Rent A Car sayesinde araç kiralayarak şirketinizin gelirini hafifletebilirsiniz.

-Hiçbir zaman araç muayene ücreti ödemezsiniz.

-Hiçbir koşulda araç vergisi ödemezsiniz.

-Hiçbir koşulda sigorta ödemezsiniz.

-Kısa sürede gideceğiniz yerlere istediğiniz model araba ile gidebilirsiniz.

-Bir haftalık yere gitmeyi planladınız bunun için araç satın almanıza gerek yok, hemen Silifke Rent A Car firmasını arayın size muayenesi hazır, tamamen 0 km. aracı teslim etsinler. Sizde böylece az maliyetle 0 km. araca girip işinizi görebilirsiniz.


İlgili Yazılar

Silifke ve Mersin Rent A Car

Silifke ve Mersin Oto Kiralama

Silifke Oto Kiralama

Telefon Yol Tarifi WhatsApp